Pronájem billboardů, bigboardů a velkoformátových reklam

Naší specializací je outdoorová billboardová propagace. Nabízíme billboardové reklamní kampaně, pronájem billboardů, bigboardů a velkoformátových reklam, zejména ve Zlíně a okolí, ale přes síť obchodních partnerů dokážeme realizovat kampaně po celé ČR a SR. Naši klienti se k nám rádi vracejí, jelikož si velmi správně spočítali, že v poměru cena-výkon jsou venkovní billboardy daleko nejefektivnějším nástrojem k oslovení zákazníků. Billboardovou reklamu prostě nepřepnete na jiný program, nezavřete jedním kliknutím myší, nepřeladíte na jinou stanici.

Všechny námi provozované reklamní plochy mají řádné povolení stavebních úřadů tam, kde to zákon vyžaduje. Neprovozujeme žádný nelegální billboard mimo intravilán obcí, ani v ochranných pásmech dálnic či silnic první třídy.

Mimo návrhy a pronájmy se také zabýváme samotnou realizací.

Můžete si u nás objednat i výlep plakátu nebo montáže bannerů na vlastní billboard, štít nebo na billbord, který si pronajímáte od někoho jiného, v případě že například nejste spokojeni s životností nebo cenou výlepů.Naší specializací jsou odborné montáže velkoformátových reklamních plachet. Máme zkušenosti s přemostěním zateplení fasád při zachování tepelných vlastností izolací, i osvětlování reklamních ploch. Garantujeme vždy osobní přístup, operativní jednání, rozumnou cenu. Také realizujeme práce tapetářské.

Nabídka reklamních ploch


Želechovice směr Zlín Želechovice směr Zlín
Želechovice směr Vizovice Želechovice směr Vizovice
Spytihněv směr Zlín Spytihněv směr Zlín
Zlín tř. T. Bati centrum Zlín tř. T. Bati centrum
Želechovice před hlavní křižovatkou směr Vizovice Želechovice před hlavní křižovatkou směr Vizovice
Luhačovice u přehrady Luhačovice u přehrady
Luhačovice centrum pro reklamní plachtu 4,2m x 4,2m Luhačovice centrum pro reklamní plachtu 4,2m x 4,2m
Uherský Brod směr Zlín Uherský Brod směr Zlín
Vizovice směr Zlín Vizovice směr Zlín
tř. T. Bati centrum varianta na plachtu 10,2m x 2,4m tř. T. Bati centrum varianta na plachtu 10,2m x 2,4m

social

.

.

.

.

.

.