Výlep plakátů na billboardy, tapetářské práce

Výlep plakátů na billboardy je již pro nás téměř rutinou. Přesto se snažíme i k této činnosti stále přistupovat zodpovědně a ke spokojenosti klientů. Naší základní prioritou při polepech reklamních billboardů a jiných reklamních ploch je rychlost, ale neméně důležitá je pro nás životnost.

Proto nešetříme na lepidle a snažíme se vysvětlit klientům, aby ani oni nás netlačili k vylepování billboardů za nereálné částky. Jediné na čem se dá při této práci ušetřit je totiž množství lepidla a jediné, k čemu to vždy vedlo, jsou poletující odlepené plakáty například po bouřce a nespokojený klient, vice náklady daleko převyšující ušetřené peníze.

Klienti nás často žádají např. o polep billboardu vyrobeného z osb desek nebo dřevotřísky papírovým plakátem. V takovém případě se kalkulace ceny práce vyšplhá k vyšší částce, protože náklady na lepidlo jsou v případě polepu suchého dřevěného podkladu skutečně vysoké. Dřevěný podklad je potřeba natírat lepidlem do té doby, než jej přestane sát a nasytí se, což jsou mnohdy až 4 nátěry poměrně drahým akrylátovým lepidlem- až poté je možno přistoupit k výlepům plakátů. Již mnohokrát se stalo, že klient si kvůli ceně objednal výlep billboardu jinde a až po peripetii s odlepenými plakáty poletujícími po silnicích, zahradách, zastávkách atd. se obrátil na skutečné odborníky- na nás!

Postupným nabírání zkušeností jsme se dostali i k realizaci tapetářských prací. Realizujeme např. poslední dobou velmi populární polepy stěn pokojů vlastními fotografiemi z dovolené.

Ve veškerých tiskařských činnostech spolupracujeme s renomovanou tiskárnou AIP TISK ZLÍN.

social

.

.

.

.

.

.